Mężczyzna dobrze ubrany

Mężczyzna dobrze ubrany

Projektanci mody muszą być dobrymi psychologami, aby stworzyć kolekcję, która będzie chętnie kupowana i trafi w gust klientów na całym świecie. Chociaż to prawda, że nie szata zdobi człowieka, to na pewno dużo mówi o jego upodobaniach czy cechach charakteru.

Moda dla aktywnych i zdecydowanych mężczyzn

Moda jest odbiciem zmian zachodzących w życiu społecznym. Zmienia się rola kobiet i mężczyzn, a to widoczne jest w ubraniach, jakie nosimy. Dla płci męskiej od lat z powodzeniem projektują belgijscy kreatorzy, twórcy marki Les Hommes. Śledząc ich kolekcje, które cieszą się wśród mężczyzn ogromną popularnością, można wiele powiedzieć o tym, jacy są ich klienci. Dobra wiadomość jest taka, że najprawdopodobniej współczesny mężczyzna jest praktyczny, mocno stąpający po ziemi, aktywny, a jednocześnie nieco romantyczny. W kolekcji Les Hommes znajdują się bowiem ubrania wysokiego gatunku, które gwarantują dużą wygodę, ale pozwalają też się wyróżnić i podkreślić swój indywidualizm.

T-shirt – podstawa męskiej stylizacji

Istnieją takie elementy garderoby, które nigdy nie wyjdą z mody. Nie mamy też co do nich duży wymagań – przede wszystkim powinny być wygodne i wykonane z dobrej jakości materiałów. Dotyczy to przede wszystkim t-shirtów, bez których żaden mężczyzna nie może się obejść. Koszulki z krótkim rękawem możemy nosić do różnych stylizacji, dlatego można śmiało powiedzieć, że jest to część garderoby na każdą porę roku. Latem t-shirt, założony do krótkich spodenek, to główny element stylizacji. Wiosną można go założyć pod cienką kurtkę, a zimą potraktować jako bieliznę, która da nam trochę ciepła w mroźne dni. T-shirt jest więc niezwykle praktyczny, ale nie daje dużego pola do popisu. Projektanci z Les Hommes stawiają więc na kolor, oferując swoim klientom ubrania w intensywnych kolorach, które na pewno nie pozostaną niezauważone nawet na zatłoczonej ulicy. W ich kolekcjach duże miejsca zajmuje także odzież wierzchnia, a zwłaszcza puchowe kurtki i ciepłe bluzy.

About the Author

You may also like these