Po pierwsze wygoda

Po pierwsze wygoda

W ubraniach chcemy nie tylko nienagannie się prezentować, ale też czuć się tak komfortowo, jak to tylko jest możliwe. Dobrzy projektanci robią, co mogą, aby połączyć te cechy i zaproponować swoim klientom produkty, które spełnią wszystkie ich oczekiwania.

Bez szwów na co dzień i od święta

Takim bliskim doskonałości produktem jest bielizna bezszwowa, której zalet nie sposób przecenić. Pierwszą marką, która zrezygnowała z niewygodnych szwów jest Wolford – ubierająca gwiazdy Hollywood. Kobiety obecnie mają duży wybór bezszwowych części garderoby – w tej wersji dostępne są między innymi topy, biustonosze, body czy majtki. Brak bocznych szwów to ogromna wygoda, zwłaszcza w przypadku obcisłych, dobrze przylegających do ciała rzeczy. Szwy mogą bowiem drapać, uciskać i pozostawiać nieestetyczne ślady na skórze. Bieliznę bezszwową możemy też założyć pod prześwitującą lub bardzo obcisłą bluzkę i nie będzie w żaden sposób widoczna. Taka bielizna jest idealna zarówno na specjalne okazje, gdy zależy nam na doskonałej prezencji, jak i na co dzień, kiedy największe znaczenie ma dla nas wygoda.

Bielizna niemal doskonała

Bezszwowa bielizna może być przeznaczona na co dzień, ale w tej wersji dostępna jest także ta przeznaczona dla kobiet w ciąży, dla których komfort ma szczególne znaczenie. Mężczyźni też mogą nosić tę niezastąpioną pod żadnym względem bieliznę, choć mają zdecydowanie mniejszy wybór niż kobiety. Bez szwów produkowana jest także bielizna wyszczuplająca oraz termoaktywna. Do jej produkcji wykorzystywane są specjalistyczne maszyny dziewiarskie, dzięki którym majtki czy topy powstają w jednym kawałku, jako produkt 3D, więc nie trzeba ich zszywać. Jedyny szew pojawia się w kroku, ale jest on krótki i nie powoduje dyskomfortu. Bielizna bezszwowa pojawiła się na rynku już dawno i dzięki swoim zaletom szybko zyskała wielu wiernych klientów. Wszystko wskazuje na to, że jej popularność szybko się nie skończy, bo nie ma na rynku konkurencji i jest niemal doskonała.

About the Author

You may also like these