Stylowo na plaży

Stylowo na plaży

Plaża to jedno z tych miejsc, gdzie chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Dlatego wybór odpowiedniego stroju kąpielowego to nie lada wyzwanie. Jednak nie tylko od niego zależy to, jak się zaprezentujemy podczas nadmorskich wakacji. Wiele praktycznych akcesoriów ułatwi nam i uprzyjemni ten czas beztroski i wypoczynku.

Od bikini do tankini

Strój kąpielowy warto dopasować do sylwetki. Ich producenci oferują wiele modeli i fasonów, dlatego kobieta o każdej figurze z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie. Do najpopularniejszych od lat należy klasyczny strój jednoczęściowy. Jeżeli jest dobrze dopasowany, to jest odpowiedni dla każdej sylwetki. Zapewnia też duży komfort podczas aktywności fizycznej na plaży lub pływania w morzu. Kobiety, które dobrze czują się w swojej skórze i lubią opalanie, decydują się najczęściej na bikini składające się z fig i wiązanego biustonosza. Aktywne kobiety, które na plażę nie przychodzą tylko po to, aby leżeć, ale chcą ten czas spędzić aktywnie, wybierają zwykle tankini. To dwuczęściowy komplet, który składa się z majtek i sportowej koszulki. Idealny jest także dla kobiet, które chcą ukryć brzuszek.

Nie tylko strój kąpielowy

Na plaży chcemy czuć się przede wszystkim komfortowo, ale bez konieczności rezygnowania z elegancji. Dlatego oprócz strojów kąpielowych warto zabrać tam ze sobą też inne akcesoria i praktyczne dodatki. Marka Roidal słynie głównie z projektowania strojów, ale oprócz nich oferuje także tuniki plażowe. Krótkie, wykonane z cienkiego przewiewnego materiału, sprawdzą się nawet podczas największych upałów. Można je założyć, aby ochronić ciało przed słońcem po długim opalaniu lub narzucić na siebie po zakończonym plażowaniu. Podobną rolę gra letnie, plażowe ponczo, które charakteryzuje się luźnym fasonem. Jeżeli chcemy osłonić jedynie biodra, to możemy zdecydować się na chustę typu pareo. Podczas słonecznych dni nie zapominajmy także o okularach przeciwsłonecznych, słomkowym kapeluszu i dużej torbie, w której zmieścimy wszystkie niezbędne na plaży akcesoria.

About the Author

You may also like these