Trendy na mroźne dni

Trendy na mroźne dni

Wiosną i latem łatwiej być modnym i ubierać się zgodnie z trendami. Sukienki, spódnice, swetry, marynarki – to części garderoby, które w swoich kolekcjach ma niemal każdy projektant mody. Istnieją jednak też tacy, którzy wkładają całą swoją kreatywność w to, aby ich klienci i klientki również w mroźne dni wyglądali stylowo i modnie.

Kurtki od największych projektantów

Chociaż odzież wierzchnia nie była dla nich priorytetem, to nawet najwięksi projektanci włączali do swoich kolekcji zimowe kurtki czy płaszcze. Karl Lagerfeld, który sam słynął z eleganckich stylizacji, dużo uwagi poświęcił projektowaniu odzieży wierzchniej. Na jego jesienno-zimowe kolekcje co roku czekają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Zimowe kurtki to specjalizacja marki Hertego. Pracujący dla niej projektanci dobrze wiedzą, że kobiety, które cenią sobie elegancki look, nie chcą z niego rezygnować w żadnej sytuacji. Ta znana włoska marka modowa oferuje kurtki, które są jednocześnie ciepłe, szykowne i komfortowe. Zima nie musi być smutna i bezbarwna – wystarczy, że założymy którąś z wzorzystych kurtek marki Gucci, aby się o tym przekonać.

Małe od wielkich

Najwięksi projektanci dbają o to, aby w ich produkty można było się ubrać od stóp do głów. Dlatego nie lekceważą znaczenia takich akcesoriów jak czapki, szaliki czy rękawiczki. Od wielkich projektantów możemy też kupić buty, które stworzą harmonijną stylizację w połączeniu z ubraniami z ich kolekcji. Są to nie tylko eleganckie szpilki czy kozaki, ale nawet idealne na jesienne pluchy kalosze. Dużą część kolekcji marki Hetrego stanowią też puchowe kamizelki, które mogą zastąpić nam kurtki w cieplejsze dni lub ogrzać nas w chłodnym pomieszczeniu. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że jakieś niepozorne akcesorium, które staje się modne i popularne, jest dziełem wielkiego dyktatora mody. Gdy już zdecydujemy się na kurtkę lub płaszcz naszego ulubionego projektanta, to zainteresujmy się także dodatkami, które są częścią jego kolekcji, bo może to jest właśnie to, czego szukamy.

About the Author

You may also like these