Buty dla wymagających

Buty dla wymagających

Projektowanie butów to niełatwe zadanie, a zwłaszcza takich, które chce nosić cały świat. Ta sztuka udała się niewielu projektantom, ale są też tacy, których produkty od lat nie wychodzą z mody i są przedmiotem pożądania na całym świecie.

Buty, które przeszły do historii

Buty też mogą robić karierę – istnieją takie ich modele, o których słyszał każdy, kto chociaż trochę interesuje się modą. Do popularności niektórych modeli butów przyczyniały się często gwiazdy filmowe, które uważane były za ikony mody. Jedną z nich była Carry Bradshaw – bohaterka serialu „Seks w wielkim mieście”, grana przez Sarah Jessicę Parker. Fanki serialu oglądały go także po to, aby inspirować się jej stylizacjami, w których buty zajmowały szczególne miejsce. Słynne stały się też buty, w których Judy Garland występowała w filmie z lat 30. „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Obecnie można je oglądać w waszyngtońskim muzeum. Nie tylko te znane ze srebrnego ekranu buty działają na naszą wyobraźnię. Najlepsi producenci tej części garderoby wypuścili na rynek wiele modeli, o których marzyły kobiety na całym świecie.

Buty na każdą porę roku

Do najsłynniejszych butów na świecie zaliczane są często damskie szpilki – przede wszystkim te marki Louboutin czy Blahnik, ale inne modele też podbiły wiele serc. Cesare Casadei w swoich kolekcjach ma buty sportowe, sneakersy, trapery czy półbuty. Mimo że jest to obuwie codzienne, które wpisuje się w stylistykę mody ulicznej, to pozwala się wyróżnić i stworzyć oryginalną stylizację. Nawet tak sportowe modele jak sneakersy w wykonaniu Casadei mogą być częścią eleganckiej stylizacji. Wysokie sznurowane trapery tej marki także dostępne są w wersji luksusowej i są nie tylko wygodne, ale i reprezentacyjne. Półbuty tej marki gwarantują duży komfort i pozwalają stworzyć stylizację zgodną z obowiązującymi trendami. Cesarei oferuje całą gamę butów na każdą porę roku, a każda para pozwala poczuć się wyjątkowo nie tylko podczas specjalnych okazji, ale też na co dzień. Dobrze dobrane buty mogą mieć decydujący wpływ na to, jak będzie się prezentować cały nasz strój.

About the Author

You may also like these